Plazmové rezačky

Plazmové rezačky sú veľmi obľúbené a užitočné nástroje pre všetky druhy strojárskych prác. Tieto stroje fungujú tak, že vytvárajú plazmovú horúcu látku, ktorá môže byť použitá na rezanie materiálov, ako je oceľ alebo hliník. Plazmové rezačky sú veľmi spoľahlivé a ľahko použiteľné. Tieto stroje dokážu presne rezať veľmi tenké časti, čo uľahčuje urýchlenie výroby.

  • Plazmové rezačky s kompresorom
  • Plazmové rezačky bez kompresoru
  • Plazmová rezačky s HF

Nájdete u nás

THERMAL DYNAMICS SL60 SL100

Určené pre horáky THERMAL DYNAMICS SL60 SL100.
Cena produktu:

Na dopyt

Plazmová rezačka iWELD 7401

ručná plazma s integrovaným kompresorom
Cena produktu:

Na dopyt

Horák PLAZMA EXPRESCUT S105

Horák EXPRESCUT pokrýva široké pole použitia, od 20 do 150 A pre stroje s vysokofrekvenčným zapaľovaním aj bez neho. EXPRESCUT ponúka širokú škálu konektorov, ktoré vyhovujú väčšine strojov, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Obsahuje nový bezpečnostný spínač.
Cena produktu:

Na objednávku

Sada START k horáku SVH-105 (85-105A)

Sada START k horáku SVH-105 (85-105A)
Cena produktu:

Na dopyt

STABLECUT PLASMA MESSER

Umožňuje precízne rezanie zváracích podskupín, pomocou zabudovanej prevodky, ktorá umožňuje rezať konštantou rýchlosťou, priame, priečne ako aj úkosové rezy v širokej variabilite pozícií, vďaka zabudovaným magnetom a polohovateľnému držiaku horáka. Ponúkame ho s adaptérom 2 v 1.
Cena produktu:

Na dopyt

PEGAS 101 PLASMA CNC AFA IN

IGBT PFC invertor vhodný pre produktívne strojné rezanie materiálu do hrúbky cca 15 mm.
Cena produktu:

Na dopyt

SOLUTION BREAK 60 plazmová rezačka

Invertorová plazmová rezačka pre rezanie ocele, nereze, pozinkových plechov, hliníka, medi, mosadze a iných železných kovov. Má v sebe zabudovaný nastaviteľný regulátor tlaku vzduchu s integrovaným odkaľovačom a výtokom kalu (v zadnej časti). Zapaľovanie a je prostredníctvom „HF“ zapaľovania.
Cena produktu:

Na dopyt